Felicitari pentru site

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect
Autor Mesaj
barce

Data înscrierii: 29/Oct/2007

Titlul subiectului: Felicitari pentru site MesajTrimis: Lun Oct 29, 2007 6:05 pm 

Va felicit pentru site, e f fain. Am copilarit in Lipova (in blocul verde vis a vis de hotelul roz) Smile. Pot sa zic ca a fost una dintre cele mai frumoase perioade din viata mea. Am mers de multe ori la cetate si am asteptat mult sa cresc mare ca sa ma pot catara pe geamul de pe zid si sa ajung in turn Smile, stiti voi ce vreau sa zic. Desi am stat acolo nu am aflat istoria cetatii, am citit-o acum de pe site-ul vostru. Acum stau in Timisoara, dar vin cel putin odata in Lipova la mormantul bunicilor, si de fiecare data dau o tura prin centru, sa vad .......... blocul verde Smile ... frumos
 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Codul Yahoo Messenger Răspunde cu citat (quote)  
lukes07
Site Admin

Data înscrierii: 30/Sep/2007
Locație: Arad

Titlul subiectului: MesajTrimis: Lun Oct 29, 2007 7:18 pm 

Multumim de felicitari.

Din pacate sunt multi cei care nu cunosc istoria cetatii, oricum e important ca e un loc placut de iesit la aer.

Dupa cum ai vazut pe site incercam sa facem ceva sa fie mai cunoscuta cetatea si mai ales sa fie tratata corespunzator de autoritati si vizitatori.
Cataratul in turn e romantic, se practica intens si acum dar nu e prea sanatos nici pentru cetate nici pentru catarator; e destul de periculos.

Pana acum realizarile nu-s prea importante, dar ne straduim sa fie.
Orice idee sau propunere din partea ta ne va fi de folos.
 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Răspunde cu citat (quote)  
Patronu

Data înscrierii: 14/Mar/2008

Titlul subiectului: MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 2:36 pm 

Sunt multi tineri carora le place actiunea de catarare. Poate ca lor le place, dar Cetatii dauneaza. Aceste persoane ar trebui amendate, si din banii stransi, sa strangem niste fonduri sa incercam sa reamenajam Cetatea. Ar fi nice... Cool
 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Răspunde cu citat (quote)  
lukes07
Site Admin

Data înscrierii: 30/Sep/2007
Locație: Arad

Titlul subiectului: MesajTrimis: Lun Mar 17, 2008 6:10 pm 

primaria ar putea face asta, dar e cam ocupata cu alte treburi importante
Acum inainte de alegeri ar trebui sa le stoarcem oarece promisiuni, se dau mai usor ..
 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Răspunde cu citat (quote)  
Patronu

Data înscrierii: 14/Mar/2008

Titlul subiectului: MesajTrimis: Joi Feb 19, 2009 2:37 pm 

Acuma ca au fost alegerile se poate alege ceva din ce am spus mai sus?
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum