Cetatea Siria

Crează un subiect nou   Răspunde la subiect
Autor Mesaj
Patronu

Data înscrierii: 14/Mar/2008

Titlul subiectului: Cetatea Siria MesajTrimis: Dum Mar 16, 2008 2:38 pm 

Cetatea Siria este o cetate asemanatoare a Cetatii Soimos. Si acolo au existat multe legende, dar Cetatea Soimos are istoria mult mai mare si mai lunga decat Cetatea Siria. As vrea sa vad si ideile voastre despre Cetatea de la Siria.
 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Răspunde cu citat (quote)  
lukes07
Site Admin

Data înscrierii: 30/Sep/2007
Locație: Arad

Titlul subiectului: MesajTrimis: Lun Mar 17, 2008 5:05 am 

Cetatea de la Siria e mai grav avariata decat cea de la Soimos. Un "avantaj" ar fi ca ajungi sus cu masina.
Ce mai stii despre cetatea Siria ?
 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Răspunde cu citat (quote)  
Patronu

Data înscrierii: 14/Mar/2008

Titlul subiectului: MesajTrimis: Lun Mar 17, 2008 5:22 am 

Ar fi o idee sa ajungi sus cu masina, dar treaba faina e sa mergi pe jos. Sa admiri privelistea...Am putea crea un orar si acolo ca la Soimos sa se strange gunoaiele sa si sa fie facuta o mica treaba de curatenie. Stiu ca si Siria are o legenda bogata ca Soimos. Si este o cetate la fel de minunata ca si cea de la Soimos doar ca nu este in codntii foarte optime. Cool
 Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger Răspunde cu citat (quote)  
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou   Răspunde la subiect
Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  
Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum